O nas

K2M to zespół doświadczonych i kreatywnych ludzi,
którzy wprowadzą Twoją firmę w nowoczesną rzeczywistość.
Na rynku usług IT działamy wspólnie od 2006 roku.

Oferujemy gotowe produkty, serwis techniczny, a także doradzamy przy wyborze rozwiązań najlepszych dla Ciebie i Twojej firmy. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Gwarantujemy profesjonalny zespół informatyków oraz najwyższe standardy potwierdzone certyfikatami.

 • Misja

  "Zdobywanie szacunku Klienta, poprzez budowę dopasowanych rozwiązań teleinformatycznych Zespołem Profesjonalistów"

  Misją Firmy jest stały rozwój i ustawiczne podążanie za potrzebami naszych Klientów. Dlatego, wyprzedzając ich oczekiwania, wprowadzamy nowe usługi i produkty - dla domu i dla biznesu. W ten sposób, każdego dnia, zdobywamy naszych Klientów od nowa. Chcemy być blisko ich potrzeb, otwierać przed nimi świat nowych możliwości komputerów i Internetu, dzięki czemu będą rozwijać się jeszcze szybciej.

 • Kompetencje

  Oferta naszej firmy została tak przygotowana, aby móc prawidłowo obsłużyć wszystkie firmy zaliczane do rynku MSP zarówno małe kilkuosobowe jak i przedsiębiorstwa średniej wielkości zatrudniające kilkaset osób oraz posiadające wiele lokalizacji. Prawidłowy dobór produktów i usług powoduje, że współpracujemy z naszymi klientami na wszystkich etapach ich rozwoju zapewniając na każdym z nich odpowiednie rozwiązanie idealnie dopasowane do aktualnych potrzeb i struktury organizacyjnej. Działanie takie owocuje wieloletnią współpracą pomiędzy naszymi klientami a naszą firmą. Dysponujemy doskonale wyszkoloną kadrą specjalistów stale rozwijających swoja wiedzę poprzez liczne szkolenia techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług.

 • Certyfikaty

  Informatyka, nowe technologie i oprogramowanie zmieniają się z dnia na dzień. Są rozbudowywane, unowocześniane i usprawniane przez miliony firm na całym świecie. Często dwa programy lub urządzenia, choć są do siebie podobne, i działają w identyczny sposób, to ich instalacja, obsługa oraz budowa jest zupełnie inna. Dlatego u osób, które zawodowo zajmują się informatyką, oprócz pasji istotna jest też specjalistyczna wiedza potwierdzona certyfikatami. Certyfikaty to najważniejszy w tej dziedzinie dokumenty potwierdzający kompetencje. Osoby, które je posiadają są uznawane za najwyższej klasy specjalistów.